U-21: Pierwsze zwycięstwo na wyjeździe

15
sie

W czwartkowym meczu 3. kolejki IV ligi "I liga śląska - Interhall" Piast II Gliwice wygrał na wyjeździe z KS Unią Dąbrowa Górnicza 1-0. Zwycięską bramkę dla Niebiesko-Czerwonych zdobył Justin Daniel.

Drugi zespół Piasta rozegrał swoje trzecie spotkanie w ramach IV ligi (I liga śląska - Interhall). Tym razem podopieczni Macieja Szmatiuka mierzyli się na wyjeździe z KS Unią Dąbrowa Górnicza. Jedyne trafienie w tym meczu padło na początku drugiej połowy. W 53. minucie swoją debiutancką bramkę w sezonie zdobył Justin Daniel. Jak się później okazało gol skrzydłowego Piast był na wagę trzech punktów.