U-21: Wysokie zwycięstwo

01

W niedzielnym meczu 7. kolejki IV ligi "I liga śląska - Interhall" Piast II Gliwice wygrał na wyjeździe z Podbeskidziem II Bielsko-Biała 4-0 (2-0). Dwie bramki dla rezerw Niebiesko-Czerwonych zdobył Jakub Skupień, a po jednym trafieniu dołożyli Radosław Kruppa i Piotr Urbański.

Zwycięska seria podopiecznych Macieja Szmatiuka cały czas trwa. Niebiesko-Czerwoni wygrali swój piąty mecz z rzędu, tym razem pokonując na wyjeździe Podbeskidzie II Bielsko-Biała.

Drugi zespół Piasta bardzo dobrze rozpoczął to spotkanie, bo już w 11. minucie rywalizacji wyszedł na prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Jakub Skupień, który wykorzystał dobrą akcję Oskara Leśniaka i Sebastiana Dulęby. Dziewięć minut później prowadzenie podwyższył Radosław Kruppa, a asystę zanotował Leśniak. Rezerwy Niebiesko-Czerwonych kontynuowali swoją dobrą grę również po zmianie stron. Chwilę po przerwie do siatki ponownie trafił Skupień, a kwadrans przed końcowym gwizdkiem rezultat ustalił Piotr Urbański, który wykorzystał dobre dogranie Leśniaka.

Dzięki wygranej, Piast II zrównał się z punktami z Rakowem II Częstochowa, czyli liderem tabeli IV ligi "I ligi śląskiej - Interhall". Rezerwy Medalików będą kolejnym rywalem podopiecznych Macieja Szmatiuka. Ten mecz zostanie rozegrany w sobotę, 7 września o godzinie 11:00 w Gliwicach (ul. Robotnicza).